6 lipca 2018 Udostępnij

Kolagen RANKING - TOP 5 najlepszych kolagenów 2018

Kolagen to białko budulcowe, dzięki któremu nasza skóra jest sprężysta, gładka i zdrowa. Po 25 roku życia organizm zaprzestaje naturalnej produkcji kolagenu, dlatego zamiast skalpela czy medycznych wypełniaczy, należy wspomóc go dodatkową suplementacją kolagenem, by zachować młodzieńczy wygląd i zdrowie. 

Na rynku mamy dostęp do szerokiego asortymentu kolagenu w różnych formach - tabletki, płyn, sera i kremy do użycia miejscowego. Niestety wybierając odpowiedni produkt należy zachować rozwagę, ponieważ firmy farmaceutyczne oferują nam szeroki wachlarz sztucznych dodatków i konserwantów. Tego typu produkty nie przyniosą korzyści zdrowotnych dla organizmu. 

Sprawdź, które firmy wg. nas są godne polecenia. 

Ranking Kolagenu 

1. DuoLife Kolagen do picia

 

Na pierwszym miejscu plasuje się produkt w płynnej formie. Dużą zaletą jest łatwe przyjmowanie. Preparat zawiera szereg cennych dla zdrowia składników. Przyjmując kolagen w płynnej formie ułatwiamy jego wchłanianie się. Po 6 godzinach przenika on do tkanek, po 24h do skóry, a po 48 dociera do stawów. Systematyczne przyjmowanie Collagenu z firmy DuoLife gwarantuje na, poprawę zdrowia. Na co zwróciliśmy uwagę, to dodatek antyoksydantów do formuły, która oczyszczają organizm i działają dobrze na włosy, skórę i paznokcie. 

 

2. Kolagen Platinum Colway – kolagen na twarz

 

 

Preparat do stosowania miejscowego. Składa się z kolagenu elastyny utrzymującej sprężystość skóry i kwasu mlekowego odpowiedzialnego za wyrównany koloryt skóry. Bezpieczny w stosowaniu, dzięki niemu skóra miejscowo jest aktywowana do produkcji własnego kolagenu. 

 

3. Noble Health Collagen – kolagen w tabletkach

Formuła suplementu oparta o kolagen rybi, kwas hialuronowy. Dodatkowo w suplemencie znajdziemy witaminy C i E, wyciąg z pestek winogron oraz biotynę, cynk i selen. Kolagen i kwas hialuronowy pomagają utrzymać sprężystą i jędrną skórę, a witaminy chronią komórki przed stresem oksydacyjnym. 

 

4. Kolagen Olimp – kolagen na stawy

 

Tabletki, w których zawarty jest hydrolizat kolagenu, wapń, magnez oraz witamina C i B6. Wyrób dedykowany osobom pracującym fizycznie bądź są w trakcie rehabilitacji, a także dzieciom w trakcie wzrostu. Kolagen Olimp świetnie wzmacnia ścięgna i stawy. 

 

5. Kolagen NTC – kolagen w żelu


Kolagen w postaci żelu z aktywnym naturalnym kolagenem. Skoncentrowana formuła nawilża, wygładza i uelastycznia skórę. Suplement wspomaga regenerację skóry oraz pobudza odnowę komórkową opóźniając efekty starzenia. W składzie znajdziemy: kolagen, wodę, kwas mlekowy i hialuronowy. 

 

PODSUMOWANIE 

Kolagen w płynnej formie to najlepiej przyswajalna forma dla naszego organizmu. Działa od wewnątrz dbając o nasze stawy i narządy oraz regeneruje skórę opóźniając efekty starzenia. 

Karolina Sosnowska

Redakcja naturalnykolagen.edu.pl